• Polski
  • English

Informacje o nas

Enlab SA został założony w 2014 roku przez grupę specjalistów wywodzących się z sektorów energetycznego, elektronicznego, informatycznego oraz doradztwa prawnego w zakresie prowadzenia i finansowania inwestycji w odnawialne źródła energii.

Misją firmy jest obniżenie kosztów funkcjonowania swoich klientów: rodzin, firm, instytucji – przy wykorzystaniu przyjaznych środowisku naturalnemu, odnawialnych źródeł energii opartych o ogniwa fotowoltaiczne. Pomagamy w uzyskaniu dotacji na instalacje paneli fotowoltaicznych.

ENLAB SA to polski dostawca rozwiązań w zakresie odnawialnych źródeł energii. W oparciu o własne konstrukcje elektroenergetyczne, tworzymy systemy produkcji energii z ogniw fotowoltaicznych na potrzeby…. więcej

19 wrz 2016 - Dopłaty do mikroinstalacji OZE w kujawsko – pomorskim

Z dniem 15.09.2016 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu rozpoczął nabór wniosków w Programie EKODOM.   Finansowaniem objęte są przedsięwzięcia realizowane przez osoby fizyczne na potrzeby mieszkaniowe i  dotyczą inwestycji m.in. w ...

29 sie 2016 - Dotacje na instalacje fotowoltaiczne w Warszawie

Od 1 września 2016 r. do 31 marca 2017 r. prowadzony będzie nabór wniosków o udzielenie dotacji na realizację inwestycji związanych z wykorzystaniem lokalnych źródeł energii odnawialnej dla nieruchomości zlokalizowanych na terenie Warszawy. Nabór dotyczy inwestycji...

Oferta dla domu

Fotowoltaika dla domu

Dzięki naszym rozwiązaniom, Ty i Twoja rodzina może stać się niezależna energetycznie. Praktycznie każdy budynek mieszkalny może wytwarzać energię elektryczną dzięki promieniowaniu słonecznemu przy użyciu paneli fotowoltaicznych. Nasze rozwiązania, to wysoka jakość komponentów systemu fotowoltaicznego, która pozwala zachować sprawność produkcji energii przez cały okres eksploatacji.

więcej

Dla firmy

Fotowoltaika dla firmy

Zwiększ efektywność prowadzonego przez Ciebie biznesu, wykorzystując przygotowaną przez nas szeroką gamę elastycznych, inteligentnych rozwiązań systemów fotowoltaicznych dla Twojej firmy. Nasze rozwiązania dla biznesu, to specjalna linia produktów charakteryzująca się maksymalną wydajnością i niezawodnością pracy. Zapewniamy również kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego.

więcej

Dla instytucji i rolnictwa

Instalacje fotowoltaiczne dla instytucji i rolnictwa

Słońce to darmowe źródło energii o olbrzymim niewykorzystanym potencjale. Fotowoltaika może być istotnym elementem wpisującym się w strategię pozwalającą na redukcję kosztów energii elektrycznej i polityki proekologicznej dla różnych instytucji. Dlatego nasze rozwiązania kierujemy także do odbiorców instytucjonalnych oraz gospodarstw rolnych. Inwestycja w fotowoltaikę ma ogromną szansę dofinansowania.

więcej

Kontakt z nami

tel: 18 542 42 42, mail: biuro@enlab.pl

ENLAB SA
ul. Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz
Rachunek bankowy: 20 1910 1048 2107 0625 8113 0001

NIP 734-352-60-24
REGON 123162693
KRS 0000516746
Twitter facebook youtube linkedin